Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Karakterbörze  Belépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Díjazottak
A HÓNAP SZEXUÁLISÁLLATA:

Lénu de la Puszedli
BESZT FÁKING:

Lénu & Séjni de la PuszedlisDárvikk

LEGSZEBB POFÁZMÁNY:

Lénu & Séjni

Összegzés
Az időjárásról✥ KORLÁTOK: -
-
MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK (;


Tudnivalók
Az időjárásról Itt a nyár!  Bár a felhők Forks felett nem akarnak tovább állni, a levegő kellemesen melegre váltott, noha a sűrűn előforduló viharok meg is tépázzák az emberek jókedvét.
Több xxx


Legutóbbi témák
» ilyenolyankódokilyenolyankódok - Page 2 EmptyKedd Nov. 24, 2015 7:11 pm by Dzsekobli

» próba csak mert próba hogy lássam amit kellilyenolyankódok - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2014 10:21 pm by Puszedli

» Előtörténet mintailyenolyankódok - Page 2 EmptySzer. Jún. 18, 2014 11:42 pm by Puszedli

» előző css ilyenolyankódok - Page 2 EmptySzer. Jún. 18, 2014 7:59 pm by Puszedli

» hirdetőkódilyenolyankódok - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2014 1:13 pm by Puszedli

» canon listailyenolyankódok - Page 2 EmptySzomb. Május 24, 2014 7:17 pm by Puszedli

» Your first subjectilyenolyankódok - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 09, 2014 11:11 pm by Puszedli

» szövegek a képekhezilyenolyankódok - Page 2 EmptyKedd Okt. 22, 2013 8:12 am by Puszedli

» Activity Check ilyenolyankódok - Page 2 EmptySzer. Okt. 16, 2013 7:52 am by Puszedli

» Fajaink részletes jellemzéseilyenolyankódok - Page 2 EmptyPént. Okt. 04, 2013 4:51 pm by Puszedli

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (6 fő) Kedd Okt. 08, 2013 10:14 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 ilyenolyankódok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Admin vagyok, és a nevem:
RenciRenci
TémanyitásTárgy: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 EmptySzomb. Aug. 03, 2013 6:57 pm

First topic message reminder :

Bla bla ide jön valami szöveg, meg még akármi duma, amit szeretnétek, szóval nyomassátok nyomassátok nyomassátok nyomassátok bla bla bla bla bla bla llá sálá lálá haha heehe höhöhö heee Dzsékob, Róza, én muhahaha hahahah hehehehe öhööhöh lálá háhá nyiha haha öhöh blabla nyáá nyee nyíí höhöhöh
Link

link

link

link


Kód:
<center><div style="background-image:url(http://kepfeltoltes.hu/130803/owpwovkW_OKRV_A_www.kepfeltoltes.hu_.gif); width: 400px; border-radius: 50px / 10px;"><div class="valami"><div style="float: left; width: 300px; text-align: justify;">Bla bla ide jön valami szöveg, meg még akármi duma, amit szeretnétek, szóval nyomassátok nyomassátok nyomassátok nyomassátok bla bla bla bla bla bla llá sálá lálá haha heehe höhöhö heee Dzsékob, Róza, én muhahaha hahahah hehehehe öhööhöh lálá háhá nyiha haha öhöh blabla nyáá nyee nyíí höhöhöh</div><div style="width: 100px; float: right;"> Link <br><br> link <br><br> link <br><br> link</div></div></center>
vagy még így is meg lehet oldani ööhöhöh höhöhö
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Admin vagyok, és a nevem:
PuszedliPuszedli
TémanyitásTárgy: Re: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2014 11:51 pm











Vissza az elejére Go down
https://blackdagger.hungarianforum.com
Admin vagyok, és a nevem:
Dzsekobli
TémanyitásTárgy: Re: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2014 12:09 am

Puszedli írta:











ez mondjuk egész jól néz ki, a másik sajnos elmászik, ahogy látom, amit meg a blablához tettél, ott meg a szöveg lóg ki, nekem fura. szerintem az első pozíció, ahogy az első kódot átalakítottad mikor css-be tetted, az jobb volt, mint ez Very Happy meg izé, milyen új üzenet? o.O asszem lemaradtam xD jaa arra gondolsz, hogy a latest topics ellenkező irányba fut? az nem gáz, de ha nem erre gondolsz nem tudom mire xD mindenesetre semmi gáz dolgot nem észrevételeztem, minden bjúti *----------*
egyébként kurva mérges vagyok magamra meg furdal a lelkiismeret hogy itt kibasztam veled és nem vágtam meg ma a kódokat, de az a helyzet, hogy hajnal fél 5kor még ébren voltam, aludtam kb négy órát, mert 9kor, sőt, háromnegyed 9kor csörgött barátom, hogy na akkor jön, és fél tízre ér ide.. na mondom akkor már nem alszom, pedig tudtam volna xdd ő meg úgy jött, hogy melóból hazament 6 körül, aztán 7.20as busszal ment el otthonról bevásárolni, mert anyuja is azzal a busszal ment, a hülyéje semmit nem aludt.. szóval délután mindketten kidőltünk, aludtunk vagy két és fél órát. utána meg már pakolnom kellett az utazásra. tegnap kellett volna a képeket megcsinálnom, de azt hittem ma bőven lesz időm délelőttől estig hogy mindent megcsináljak, ahh, faszom -.- no mindegy, csak bocsánatot akartam kérni, hogy megígértem, és nem csináltam meg Rolling Eyes remélem nem akarsz élve megenni... és holtan se x'D

amúúúgy, írok mindjárt inaktív szarságba is, de neked is mondom, hogy ha minden igaz csütörtökön jövünk haza, de pénteken még barátommal leszek, szombaton meg unokaöcsém ballagása miatt ül össze a család, de hát nyilván aznap este már leszek. pénteken csak akkor, ha szükség van rám, ha esetleg addig nincs még átrakva a dizi, de hát gondolom megoldod már :$ majd azért írd, hátha mégse. Very Happy
de amúgy nem tudom hogy alszom ma, 5kor kéne kelni, bahh xDD 6.10es busszal be pécsre, akkor elmenni a vasúthoz, és 7.15ös vonattal meg zamárdi. jó hosszú út, de hát csak lekötjük magunkat valahogy :DDD
Vissza az elejére Go down
Admin vagyok, és a nevem:
PuszedliPuszedli
TémanyitásTárgy: Re: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2014 10:57 am

hát most mit csináljak veled? :"DD nem mondom, hogy nem húztam fel magam, de nagy lány vagyok már, befejezem és kész. gondoltam h közbe jött valami, nekem sem volt annyi szabadidőm tegnap, ahogy elterveztem, este meg már nem láttam szinte semmit, úgyhogy feladtam. okés, érezd jól magad, aztán majd jössz amikor tudsz^^
Vissza az elejére Go down
https://blackdagger.hungarianforum.com
Admin vagyok, és a nevem:
PuszedliPuszedli
TémanyitásTárgy: Re: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 EmptyVas. Okt. 26, 2014 1:58 pm

LenukaVolturi
Üdvözöllek a fórumon!


Ó Kedvesem, te egyígéretes leányzó vagy! Nem árultam el semmit a privát üzenetben, megtartottam a bírálatra, és hidd el, érdemes volt. Valahogy így kell felépíteni egy szabadon alkotott Volturi tagot, viselkedésben is tökéletesen megfelel a jellemed, épp úgy, mint az  életed története - bár nekem jó atyám, Carlisle jut eszembe róla, viszont hiba egy szál sem, könnyedén elképzelendő, hogy akkortájt nem egy vallásfüggőnek volt valamicske fogalma a vámpírokról. Kellemesen csalódtam, jó volt olvasni az összehozottakat. Azt mellékesen jegyzem meg, hogy Alec karakteremnek is jót tesz egy teremtett, és mivel ő nem sűrűn méltóztatik az átváltoztatásra, mindenképp kihúzhatod magad ültő és álló helyedben egyaránt. (; Kíváncsi vagyok a kapcsolatukra, egyelőre nem látom, de úgyis kiderül majd, ebben biztos vagyok, s mielőtt elfelejtem, rajtad kívül senki nem mondhatja el, hogy könnyet csalt a szemébe.... :Đ
Még egy utolsó megjegyzés: tetszik, hogy Felixet választottad kiszemeltként, én örülnék, ha ő is testet öltene az oldalon és láthatnám, lesz e ebből valami. Mindenképp követném a játékokat, az egyszer biztos. Na, de épp eleget írtam már, ideje tovább engednem téged; 
Elfogadva!
Irány foglalózni, nyomás a játéktérre!

Vissza az elejére Go down
https://blackdagger.hungarianforum.com
Admin vagyok, és a nevem:
Dzsekobli
TémanyitásTárgy: Re: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 EmptyKedd Nov. 24, 2015 7:11 pm

blablabla
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
TémanyitásTárgy: Re: ilyenolyankódok   ilyenolyankódok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

ilyenolyankódok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Blabla-